Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Yenilikçilik kodlarımıza işlemiş”

Pınar Öney Bilsel, Nestlé Türkiye İçecekler Genel Müdürü

Nescafé olarak sadece bu yılın değil, araştırmaya kahve kategorisinin dahil edildiği 2015 yılından bu yana arka arkaya beş kez Lovemark olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu da gerek sürekli yenilenen ve geliştirilen ürün içeriklerimiz gerekse iletişim çalışmalarımızla doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Tüketicilerimizin gözünde böyle bir konuma erişmek için köklü, yaygın, erişilebilir ve samimi bir marka olmanın büyük önem taşıdığına inanıyoruz. 80 yılı aşkın geçmişi, farklı damak tatlarına hitap eden ürünleri ile Nescafé, kahveye ihtiyaç duydukları her anda ve her yerde kahveseverlerin yanında bir marka olarak tam da bu tanımın karşılığı diyebiliriz.

Kodlarımıza işlemiş yenilikçi yaklaşım, kahveseverlerin beklenti ve ihtiyaçlarını anlama konusundaki becerimizle birleştiğinde, bugüne kadar ilk içime hazır kahveden ilk soğuk kahveye dek pek çok ilke imza attık. Zevkler, yaşam tarzları, kahve tüketim alışkanlıkları her geçen gün değişirken, biz bu değişimin merkezinde yer alıyor hatta dönüşümlerde öncülüğü üstleniyoruz.

Burada elbette güçlü Ar-Ge ağımızın önemli rolü var. Damak tatlarındaki değişimin ipuçlarını, düzenli tüketici araştırmalarımızla tespit ediyor, özellikle gençlerin nabzını yakından tutuyoruz. Bu sayede hayata geçirdiğimiz birçok yenilik, kahveseverler tarafından hızla benimseniyor. Bu süreçte önceliğimiz ve hedefimiz yeniliği her zaman kaliteyle birlikte sunmak. Tüketicilerimizin karşısına farklı formlarda çıkar, yeni kategorilere öncülük ederken en güçlü dayanak noktamız her zaman yüzde 100 kahve çekirdeklerinden ve sadece su ile temas ederek hazırlanan yüksek kaliteli kahvemiz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Makyaj – Avon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.