Künye ve İletişim


Sahibi:
Kapital Medya AŞ adına Pelin Özkan
Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief:
Pelin Özkan – pelinozkan@kapital.com.tr
İçerik Direktörü / Content Director:
Alev Kaynak – alevkaynak@kapital.com.tr
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Managing Editor:
Arzu Nilay Kocasu – arzunilaykocasu@kapital.com.tr
İnternet Editörü / Online Editor:
Sencer Uçar – sencerucar@kapital.com.tr
İnternet Editörü / Online Editor:
Simge Şenses – simgesenses@kapital.com.tr
MediaCat Dergisi Editörü / MediaCat Magazine Editor:
Tuğba Özöğretmen – tugbadulger@kapital.com.tr
MediaCat Dergisi Yardımcı Editörü / MediaCat Magazine Associate Editor:
Gönül Hadımlı – gonulhadimli@kapital.com.tr
Ek Yayınlar Editörü / Supplements Editor:
Sultan Öncü Arslanoğlu – sultanoncu@kapital.com.tr
İş Geliştirme Uzmanı / Business Development Specialist:
Ozan Mert – ozanmert@kapital.com.tr
Etkinlik ve Projeler İçerik Ekibi:
Doğan Terzi – doganterzi@kapital.com.tr
Ceren Berfin Beyazdağ – cerenbeyazdag@kapital.com.tr
Neşe İdil – neseidil@kapital.com.tr
Erdem Akın Temel erdemakintemel@kapital.com.tr
Sosyal Medya Uzmanı / Social Media Specialist:
Erçe Aktaş – erceaktas@kapital.com.tr
Görsel Yönetmenler / Art Directors:
İlker Kurt – ilkerkurt@kapital.com.tr
Levent Kal – leventkal@kapital.com.tr
Fotoğraf / Photography: Estanbul Adworks
Dijital Operasyonlar Direktörü / Chief Digital Officer:
Ali Kuru – alikuru@kapital.com.tr
Kıdemli Yazılım Geliştirme / Senior Software Developer:
Mehmet Ali Çakmak – mehmetalicakmak@kapital.com.tr
Jr. Yazılım Geliştirme / Jr. Software Developer:
Osid Alsagir – osidalsagir@kapital.com.tr
Reklam ve Etkinlik Satış Direktörü / Advertising and Events Sales Director:
Aysun Zeren Kangı – aysunzeren@kapital.com.tr
Kıdemli Reklam Satış ve Etkinlik Müdürü / Senior Advertising and Events Sales Manager:
Cansu Ersöz – cansuersoz@kapital.com.tr
Etkinlik Satış Müdürü / Events Sales Manager
Savaş Seçkinler – savasseckinler@kapital.com.tr
Reklam ve Etkinlik Satış Müdürü / Advertising and Event Sales Manager:
Buket Kastelli – buketalpbogan@kapital.com.tr
Reklam ve Etkinlik Satış Müdürü / Advertising and Event Sales Manager:
Burak Ercan – burakercan@kapital.com.tr

Reklam ve Etkinlik Satış Uzmanı / Advertising and Event Sales Specialist:
Derya Çağdaş – deryacagdas@kapital.com.tr

İletişim Bilgileri

Adres: Kapital Medya Hizmetleri AŞ, Nispetiye Caddesi, Akmerkez, E Blok, Kat: 6, 34337, Etiler, Beşiktaş, İstanbul.
Telefon: 0-212-2822640
Faks: 0-212-2822632

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.