Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Büyük ve samimi bir aileyiz”

Tilbe Polat, Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç Pazarlama Müdürü

Yıllardır istikrarlı bir şekilde devam eden duygusal marka stratejimiz sayesinde müşterilerimizle bir bağlılık hikâyesi yarattık. Volkswagen Türkiye olarak, bu yıl üst üste yedinci kez Türkiye’nin Lovemark’ı seçilmiş olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Bu başarı, Volkswagenseverler ile ne kadar büyük, yakın ve samimi bir aile olduğumuzu gösteren bir gelişme oldu.

Volkswagen markasını farklılaştıran, senelerdir en sevilen otomobil markası seçilmesini sağlayan sebeplerin başında, müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi tespit ettiğimiz, kişilerin değerlerini önemsediğimiz insan odaklı iletişim stratejisi geliyor. Hedefimiz insanları bir araya getiren, onlarla birebir etkileşime geçen bir marka olmak. Bunu yapmak için de gerçek hayata uyumlu ürünler ve hizmetler sunarak, müşterilerimize farklı deneyimler yaşatmaya önem veriyoruz.

Volkswagen’in müşterilerimizin kalbinde yer etmesinin diğer bir önemli sebebi de inovasyona olan tutkumuz. Markamızın hedefi analog ve dijital dünyayı harmanlayarak müşterilere her zaman en son teknoloji ile donatılmış, güncel ürünler sunarak sektörde ayrışmak. Üstelik sunduğumuz ürünler ve teknolojilerle müşterilerin her zaman güvenini kazandık ve sektörde en çok tercih edilen markalardan biri olduk.

2019 yılında satışa sunduğumuz markamızın SUV ailesinin en yeni üyesi T-Roc modelimiz bu senenin iletişiminin merkezinde duruyor. T-Roc hem ürün olarak hem de reklam kampanyası ile Volkswagenseverler tarafından büyük bir beğeniyle ve heyecanla karşılandı.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Kuruyemiş – Tadım

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.