Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Güzelliğe yeni bir tanım getirdik”

Esen Mestan Kocatürk, Avon Türkiye Ticari Pazarlama Direktörü

Avon olarak 133 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil ediyor ve her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyoruz. Dünyanın güzellik lideri olma vizyonumuz doğrultusunda, her kadının kolayca erişebildiği ve ilk tercih ettiği güzellik markası haline gelmeyi hedefledik. 26 yıldır da Türkiye’deki kadınlarımıza hem kazanç fırsatı sağlayarak refahlarına ve mutluluklarına katkıda bulunuyor hem de güzelliklerine güzellik katıyoruz.

Bu yıl yeni bir hareketi daha hayata geçirdik ve Avon ile güzellik kavramına yeni bir tanım getirdik. “Perfectly Me” ile kadınların, güzellik ürünlerini kullanırken artık dış görünümlerinin mükemmel olmasına odaklanmadan kendilerini oldukları gibi kabul etmesini ve mutluluğa kapı açmasını sağladık. Bugün Türkiye’de kozmetik denilince akla ilk gelen şirket olma gururunu yaşıyoruz. Türkiye doğrudan satış sektöründe pazar lideri olarak sadece ürünlerimizle değil, kazanç fırsatlarıyla da Türk kadınlarının hayatlarını güzelleştirmeye devam ediyoruz.
Tüm bunların yanında Türkiye’nin en değerli araştırmalarından biri olarak görülen Lovemarks 2019’da en sevilen makyaj markası seçilmek de bu anlamda bizim için tarif edilemez bir mutluluk. Bu unvanın hakkını vermek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Otomotiv – Volkswagen

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.