MediaCat

Kampanya Hikâyeleri: Cildin Görünenden Fazlası

Kampanya Hikâyeleri’nde ilk konuğumuz “Cildin Görünenden Fazlası” kampanyasıyla La Roche-Posay ve ajansı Tazefikir.

Kampanya Hikâyeleri: Cildin Görünenden Fazlası

Varoluş sebebi olarak cilt sorunlarına dermatolojinin gücüyle çözümler getirmeyi benimseyen bir marka La Roche-Posay. Dermatologların en çok tavsiye ettiği cilt bakım markası olmakla övünen marka, cilt sorunlarının fiziksel etkileri kadar psikolojik yansımalarının da farkında olduğunun altını “Cildin Görünenden Fazlası” kampanyasıyla çiziyor.

Dünyada cilt sorunlarıyla yaşayan ve bu sebeple kendini toplumdan izole eden insanlara mücadelelerinde destek ve cesaret vermek için başlatılan farkındalık kampanyası Tazefikir imzası taşıyor. Bir dönem cilt problemleriyle mücadele etmiş ünlü isimlerin gerçek hikâyeleri üzerinden başlatılan kampanya, hem cilt sorunlarına farkındalık yaratmayı hem de bu problemleri yaşayanları doğru çözümlere yönlendirmeyi hedefliyor.

Kampanyanın içgörüsünden üretim süreçlerine ve yarattığı etkiye kadar tüm detayları La Roche-Posay Pazarlama Müdürü Ceren Hepyalnız ve Tazefikir Group Kurucusu ve Yaratıcı Ajans Başkanı Çağlar Gözüaçık’tan dinledik.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.