MediaCat

Marka Hikâyeleri: TSKB

Marka Hikâyeleri serimizin yeni konuğu TSKB.

Marka Hikâyeleri: TSKB

Türkiye’nin ilk özel sermayeli kalkınma ve yatırım bankası TSKB, kurulduğu 1950 yılından bugüne ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına ve ekonomik gelişimine nitelikli katkıda bulunuyor. Özel sektöre uzun vadeli kaynak sağlamanın yanı sıra danışmanlık hizmetleri ve teknik yetkinlikleriyle rehber görevi üstlenen TSKB, Türkiye’de başta sermaye piyasaları olmak üzere, özelleştirme faaliyetleri, şirket satın alma ve birleşmeleri gibi pek çok alanda önemli ve öncü çalışmalara imza atıyor.

2000’li yılların başında rotasını sürdürülebilir bankacılık faaliyetleri yönüne çeviren TSKB, gerçekleştirdiği çok sayıda proje ve işbirliğiyle bugün Türkiye’deki sürdürülebilir bankacılığın en önemli temsilcilerinden biri durumunda. Tüm bankacılık faaliyetlerini uluslararası kabul görmüş sürdürülebilirlik prensiplerine göre yürüten banka, sağladığı finansman olanaklarıyla da BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na da somut katkılar sağlıyor. Sürdürülebilirlik alanında öncelikli odağına çevre, yenilenebilir enerji, enerji verimliliği ve istihdamda fırsat eşitliğini alan TSKB, gerçekleştirdiği projeler ve aktif katılımcı olduğu platformlar ile iklim değişikliğiyle mücadele ve kadın istihdamının desteklenmesinde ulusal ve global çalışmalara katkı sağlamayı sürdürüyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.