MediaCat

Cannes Lions 2024 jürisinde Türkiye’den 1 isim

71’incisi 17 – 21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Cannes Lions’ta jüri görevi üstlenecek isimler açıklandı.

11 Nisan itibarıyla başvuru dönemi sona eren 71’inci Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde jüri başkanlarının ardından jüri koltuğuna oturacak isimler paylaşıldı.

Cannes Lions’ın bugüne kadarki en geniş temsil oranına sahip olan 2024 jürisi, Türkiye’den TBWA\Istanbul CCO’su İlkay Gürpınar’ı da ağırlıyor. Gürpınar, Leo Burnett UAE CCO’su Kalpesh Patankar’ın başkanlık ettiği dokuz kişiden oluşan Industry Craft Lions jürisinde yer alıyor.

54 farklı coğrafyadan sektör profesyonelinin katıldığı jüride ilk kez Ermenistan, Gana, Pakistan ve Panama’dan isimler bulunuyor. LIONS CEO’su Simon Cook, Cannes Lions 2024 jürisiyle ilgili, “Jürilerimiz arasında uzmanlık ve küresel temsil açısından geniş bir kapsam ve denge yakalamış olmaktan dolayı mutluyuz. Ödül jürileri çok çeşitli disiplinlerden küresel sektörün önde gelen yeteneklerini temsil ediyor ve yarışmaya benzersiz bakış açıları getiriyor. Sektörümüz için küresel yaratıcı ölçütleri belirlerken harcadıkları zaman, gösterdikleri özveri ve özen için jüri üyelerimize teşekkür ediyoruz” değerlendirmesinde bulunuyor.

Jüri üyelerinin tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.