Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Daha az deterjanla daha fazla temizlik”

Ezgi Öztorun, P&G Türkiye ve Kafkasya Ev Bakım Kategorisi Marka Müdürü

Fairy markamızla dokuz yıldır Türkiye pazarındayız ve her zaman tüketicileri odak noktamıza koyuyoruz. İhtiyaçlarını anlayıp sürdürülebilirlik ve yüksek performans teknolojisi çatısı altında geliştirdiğimiz ürünlerimizi tüketicilerle buluşturuyoruz. Fairy Platinum Plus bulaşık makinesi deterjanımızı şubat ayında piyasaya sunduk. Bu kapsamda hayata geçen Tarihî Restoranlar projemiz ve yaptığımız iletişim çalışmalarıyla tüketicilerle bağımızı güçlendirdik. Marka elçimiz Berna Laçin ile iletişim çalışmalarımıza ve etkinliklerimize devam ediyoruz. Bir taraftan da sosyal medya üzerinden iletişim çalışmalarımız devam ediyor. Ramazan ayında Türkiye’nin sevilen dizilerinden Hercai, Bir Zamanlar Çukurova ve Sen Anlat Karadeniz dizilerine Fairy ile sevilen tarifleri entegre ettik ve çok güzel sonuçlar aldık.

Tüm bunları yaparken çevresel ayak izimizi en aza indirmek önceliklerimizin başında geliyor. Üstün performanslı ürünleri tüketicilerle buluşturarak daha az deterjanla daha fazla temizlik saglıyoruz.

Fairy Türkiye’de piyasaya sunulduğundan beri tüketiciler 500 bin daha az şişe kullandı. Fosfatı ürünlerimizden çıkardık. Bunu anlatmak ve fosfatın çevreye etkisine dikkat çekmek için Türkiye Deniz Araştırmaları Vakfı ile birlikte Balıklar Boğulmasın projesini hayata geçirdik. Bu yıl yine TÜDAV ve CarrefourSA ile yürüttüğümüz Denizi Şansa Bırakma projemizle denizlerdeki atık plastiğe dikkat çekmek ve tüketicilerin kullandıkları ürünlere bu duyarlılıkla yaklaşmalarını sağlamak istedik. Proje kapsamında tüketiciler boş Fairy şişelerini belirli CarrefourSA’lardaki otomatlara atıp, karşılığında bir indirim kuponu alıyor böylece geri dönüşüme katkı sağlıyorlar. Tüm bu çalışmalar sonucunda tüketiciler de bizi ödüllendiriyor.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Cep Telefonu – Samsung

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.