MediaCat

Hayallerinizdeki mekân için

Marshall’ın yeni reklam filmi yayında.

Boya markalarından Marshall‘ın hayal edilen mekânları renklerle gerçekleştirmeye davet ettiği reklam filmi ekranlardaki yerini aldı.

Tüketicileri, hayal ettikleri mekanları renklerin gücüyle ortaya çıkarabilecekleri fikrinde buluşturan film, Marshall’ın yaşanan ortam ve duygulardan ilham alarak insanları mutlu edecek renk kombinasyonları sunduğu mesajını taşıyor.

Filmde yalnızca renklerin yaşam alanlarına kattığı anlama değil, tüketicinin hayallerine de ortak olmayı vurguladıklarını belirten Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, “İnsanların rüyasında olma fikri bu özellikleri ifade etmenin mükemmel bir yoluydu. Hazırladığımız filmde renkleri görmenin yanı sıra izleyicilerin, dokulara neredeyse dokunabildikleri ve hissettikleri bir dünya yaratmak istedik. Evimiz için mükemmel rengi seçerken hepimizin karşılaştığı şüpheler, kampanyamızın başlangıç noktasıydı. Her oda için yaratmak istediğimiz farklı ambiyansı Marshall sayesinde kolayca yapabileceğimize dikkat çekmek istedik. Film, evinizi boyamak için seçtiğiniz renklerin ve dokuların kendiniz hakkında ne kadar çok şey ifade ettiğini vurguluyor çünkü aslında istenen boya ve efekt kendi zihinsel sürecinizin bir ifadesi” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.