MediaCat

Kampanya Hikâyeleri: Boyner’den Bi’ Tanısan Seversin

Kampanya Hikâyeleri’nde konuğumuz yeni iletişim kampanyası “Bi’ Tanısan Seversin” ile Boyner ve yaratıcı ajansı VMLY&R İstanbul.

Kampanya Hikâyeleri: Bi’ Tanısan Seversin

Daha önce “Bizim Tarzımız Güzel” mesajını vererek kapsayıcılığa ve çok kültürlülüğe verdiği önemin altını çizen Boyner, yepyeni kampanyasını geçtiğimiz aylarda tanıttı. Marka, son kampanyasında “Bi’ Tanısan Seversin” diyerek anlayış, empati ve bir arada olma gibi pozitif duygulara değindi.

VMLY&R İstanbul imzası taşıyan kampanya, zorlaşan hayat şartlarının tahammülsüzlüğünün beraberinde getirdiği durumlardan yola çıkıyor. Sadece bu tespiti yapmaktan ziyade bir çözüm önerisi sunmayı vaat ediyor ve empati kurmanın, dinlemenin, Türk toplumunun önemli özelliklerinden biri olan sıcakkanlı olmanın, diğer kültürleri ve yaşantıları bilmeye açık olma halinin önemine vurgu yapıyor.

Kampanyayı; çıkış noktasından hedeflerine, yaratım sürecinden bıraktığı etkiye Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu ve VMLY&R İstanbul Yönetici Kreatif Direktörü Arkın Kahyaoğlu’ndan dinledik.

Hayata geçtiği günden bu yana oldukça pozitif yorumlar alan iletişim kampanyası aynı zamanda Nisan ayından bu yana Boyner mağazalarında alışveriş yapan kişi sayısında yüzde 25 artış yaşanmasını sağladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.