MediaCat

Yaza rahat bir merhaba

Kiğılı, 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu yeni reklam yüzü Barış Arduç’un da katılımıyla gerçekleşen bir etkinlikle lanse etti.

Erkek moda perakende markası Kiğılı, dün akşam Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleştirdiği etkinlikle “Üstüme Rahat Bi’ Şeyler Alayım” reklam filmini ve yeni koleksiyonunu tanıttı.

Kiğılı CEO’su Sena Suerdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik; cemiyet, sanat ve iş dünyasından aralarında Mustafa Taviloğlu, Ömer Taviloğlu, Sedef Orman, Aslıgül Orman, Nazlı Orman, Füsun Kuran, Sinan Kuran ve Cemal Can Canseven’in de bulunduğu pek çok konuğu ağırladı. Etkinliğe markanın yeni reklam yüzü Barış Arduç ve Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı da katıldı. Misafirler gece özel hazırlanan perküsyon gösterisinin ardından eğlenmeye DJ Doğuş Cabakcor’un performasıyla devam etti.

Etkinlikte konuşan Kiğılı CEO’su Sena Suerdem, “85 yıllık markamızın kapsayıcı tecrübesini geleceğe daha güçlü ve dinamik adımlarla taşımak için başlattığımız dönüşüm yolculuğumuzda her zaman yenilikçi projeler ve işbirlikleri arayışında olduk. Bu arayışımız bizi Barış Arduç’la ve onun etkileyici tarzıyla buluşturdu. Barış ile yollarımız kesiştiğinde, Kiğılı’nın değişim ruhunu yansıtacak bir reklam filmi projesi üzerinde çalışmaya başladık. Barış Arduç’un karizması ile Kiğılı’nın köklü geçmişi ve ülke sınırlarını aşan kalitesini bir araya getiren bu projeyi gerçeğe dönüştürmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Etkinliğin onur konuğu Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı ise, “Mütevaziliği ömrüm boyunca korumaya, çocuklarıma, torunlarıma aktarmaya büyük önem verdim. Sena Suerdem ile Kiğılı’da başlayan değişimi yansıtacak en uygun ismin Barış Arduç olduğunu düşündüm. Barış’ın mütevazi hayatını ve profesyonel duruşunu her zaman çok beğendim ve markamız ile örtüşeceğine inandım. Tanıştıktan sonra da ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gördüm. Barış harika bir eş ve baba, birlikte nice işbirliklerine imza atmamızı gönülden diliyorum” açıklamasında bulundu.

Barış Arduç da işbirliğiyle ilgili düşüncelerini, “Kiğılı ile uzun soluklu bir yolculuğun ilk adımını attık. Kendi hayatım ve stilimle uyuşan bir marka ile bir arada olmak, Kiğılı ailesinin bir parçası olmak benim için büyük bir mutluluk” sözleriyle dile getirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.