Piçlerin Savaşı’nda aslında neler oldu?

Biraz CGI, biraz Jon Snow.

30.06.2016 - 13:58 | Arzu Nilay Kocasu

Piçlerin Savaşı'nda aslında neler oldu?

Hâlâ izlemeyenlerin olması ihtimaline karşı çok da fazla detay vermeyerek söyleyecek olursak, din ve devlet işlerinin görkemli bir şekilde birbirinden ayrıldığı bir finalin ardından Game of Thrones’da bir sezonun daha sonuna geldik. Geride kalan altıncı sezonun final bölümü bir yana, her sezonun meşhur bölümü olan dokuzuncu bölümde bu kez Jon Snow ile Ramsay Bolton’ı karşı karşıya getiren Winterfell karşılaşması, şüphesiz, dizinin sadık takipçilerinin büyük bir kısmını sinematografik atmosferiyle kendisine hayran bırakmayı başardı.

Gözün gördüğünün mutlak gerçek olduğuna inanıldığı günlerden CGI ve sanal gerçeklikle bezeli bugünlere, etkileyici büyük savaşın yapım aşamasına dair bir varsayımınız vardır muhakkak. Yine de, sezonun en büyük savaşının aslında nasıl olduğunu görmek isteyenler için artık bir video var. Avustralyalı animasyon ve tasarım stüdyosu Iloura, hazırladığı üç dakikalık reel ile Winterfell Savaşı’ndaki görsel efektleri ve savaşın ekranlarda nasıl hayat bulduğunu gösteriyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.