Felis artık Azerbaycan’da

Felis Ödülleri Azerbaycan'da da sektörün en'lerini belirlemeye hazırlanıyor.

21.09.2022 - 15:25 | Simge Şenses

Pazarlama iletişiminin tüm disiplinlerinde yaratıcılık, etki ve kaliteyi kutlayan Felis Ödülleri, artık Azerbaycan’da da sektörün en iyilerini ödüllendirecek.

Başvuru dönemi bugün itibarıyla başlayan ve proje uygulama dönemi son üç seneyi kapsayacak olan Felis Azerbaycan, 21 Ekim’e kadar gelen başvuruları kabul edecek. Projelerin toplam 43 kategoride değerlendirileceği Felis Azerbaycan, Advertising Campaigns, Design & Branding, Digital & Mobile, Film, Film Craft, Media ve Outdoor olmak üzere 7 ana bölümden oluşuyor.

Advertising Campaings, Film ve Film Craft bölümlerinin jüri başkanlığını aRthuR Kurucu Ortağı Can Faga, Design & Branding ve Outdoor bölümlerinin jüri başkanlığını MPA (Azerbaycan Pazarlama Profesyonelleri Derneği Marketing) Direktörü Elnur Nurali, Digital & Mobile ve Media bölümlerinin jüri başkanlığını ise ABB (Uluslararası Azerbaycan Bankası) Pazarlama Direktörü Zara İbrahimzade üstlenecek. Jüri heyeti ise sektörün Azerbaycan’daki önde gelen isimlerinden oluşacak.

Felis Azerbaycan’da kazananlar, 10-11 Kasım tarihlerinde Brand Week Istanbul’a ev sahipliği yapacak olan Zorlu PSM sahnesinde ödüllerine kavuşacak.

Etkinliğe ilişkin tüm gelişmeleri Felis Azerbaycan’ın internet sitesi ve Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.