MediaCat

TBWA\ ISTANBUL Cannes’da iki işiyle kısa listede

Radikal ve Shutterstock için hazırlanan çalışmalar Direct Lions kısa listesinde.

TBWA\ ISTANBUL Cannes’da iki işiyle kısa listede

Cannes Lions 2014 heyecanı açıklanan kısa listelerle başladı. Festivalde ilk etapta Direct Lions, Innovation Lions ve Promo & Activation Lions kategorilerinde kısa listeye kalan çalışmalar açıklandı. Direct Lions kategorisi için açıklanan kısa listede TBWA\ISTANBUL, iki çalışması ile yer aldı.

Ajansın Radikal Gazetesi için hazırladığı “The Fading News” kampanyası Dijital Pazarlama Kullanımı alt kategorisinde yer alırken, Shutterstock için Blippar ile Augmented Reality teknolojisini kullanarak hazırladığı “Shutterstock Outdoor Gallery” kampanyası ise Ticari Kamusal Hizmetler alt kategorisinde sıralanıyor.

Fading News, Radikal Gazetesi, TBWA\Istanbul

Fading News, Radikal Gazetesi, TBWA\Istanbul

Promo & Activation Lions kategorisinde kısa listeye kalan “The Longest Handshake” kampanyası da, her ne kadar Türkiye’den bir çalışma olmasa da, ilgiyle izleyeceğimiz bir aday. Ermenistan ve Türkiye arasındaki sorunlara dikkat çekmek için Gürcistan’da gerçekleştirilen bir rekor denemesini konu alan kampanya için hazırlanan film, bir Türk ve bir Ermeni’nin 43 saatlik el sıkışmasının hikayesini anlatıyor. Tango Network’ün kampanyası Halk Sağlığı, Güvenliği ve Farkındalığı Mesajları alt kategorisinde listeleniyor.

Cannes Lions kısa listlerinde Türkiye’den yer alan tüm işler için tıklayın.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.