MediaCat

P&G Türkiye’de üst düzey 2 atama

P&G Türkiye, Kafkasya & Orta Asya Yönetim Kurulu Üyesi ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı ile Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorileri Ticari Operasyonlar Kıdemli Direktörü olarak görev alacak isimler belli oldu.

Türkiye başta olmak üzere sekiz ülke için yönetim merkezi görevi üstlenen P&G Türkiye’de 1 Şubat itibarıyla geçerli olmak üzere üst düzey iki atama gerçekleşti. 18 yıldır görev yaptığı P&G çatısı altında 2021’den bu yana P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Güzellik, Erkek Bakım ve Sağlık Grubu’nun ticari operasyonlarının sorumluluğunu üstlenen Armağan Sunerli, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Üyesi ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcılığına atandı. Sunerli, görevini 2022’den bu yana P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bebek Bakım Pazarlama Direktörlüğünü yürüten Özge Tanju’ya devredecek. Tanju, kariyerine P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorileri Ticari Operasyonlar Kıdemli Direktörü olarak devam edecek.

2003 yılında Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Armağan Sunerli, iş hayatına finansal denetim alanında başladı. 18 yıldır aktif olarak sürdürdüğü P&G kariyerine 2005 yılında Güney Marmara Satış Temsilci pozisyonu ile adım atan Sunerli, daha sonra şirket içerisinde ulusal zincir ve yerel marketlerle alakalı çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2021 yılından bu yana P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Güzellik, Erkek Bakım ve Sağlık Grubu’nun Ticari Operasyonlarından Sorumlu olarak çalışan Armağan Sunerli, 1 Şubat 2024 tarihi itibarıyla P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Üyesi ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Özge Tanju, Darmstadt Teknik Üniversitesi ve Basel Üniversitesi’nde ekonomi, işletme ve tüketici davranışları üzerine eğitimler aldı. 16 yıllık profesyonel iş yaşamına P&G Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi olarak başlayan Tanju, şirket içerisinde çeşitli görevler üstlendikten sonra 2019 yılında İsviçre’ye P&G Avrupa Kadın Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü görevine atanmıştı. 2022 yılından bu yana Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bebek Bakım Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Özge Tanju, yapılan son atamaların ardından, 1 Şubat 2024 itibarıyla P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorileri Ticari Operasyonlar Kıdemli Direktörü olarak çalışmalarına devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.