Akbank’a yeni marka ve iletişim başkanı

Akbank Marka ve İletişim Başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

01.10.2021 - 11:56 | MediaCat

Akbank’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Akbank Marka ve İletişim Başkanlığına Beril Alakoç Orhonoğlu atandı. Yeni görevine 1 Ekim itibarıyla başlayacak olan Beril Alakoç Orhonoğlu, bankanın tüm marka ve iletişim çalışmalarından sorumlu olacak.

Beril Alakoç Orhonoğlu, University of Kent at Canterbury Ekonomi Bölümü’nden mezun olmasının ardından yüksek lisans eğitimini pazarlama alanında University of the West of England Bristol Business School’da tamamladı. Profesyonel kariyerine 1998 yılında Unilever’de adım atan Alakoç Orhonoğlu, 1998 – 2009 yılları arasında Unilever’de çeşitli marka müdürlüğü sorumlulukları üstlendi, ardından 2017 yılına kadar gıda, deterjan ve kişisel bakım kategorilerinde Unilever Türkiye, Kuzey Afrika, Orta Doğu Bölgesi’nden Sorumlu Marka Geliştirme Direktörlüklerinde görev aldı. Aralık 2017’de Petrol Ofisi CMO’su olarak atanan Alakoç Orhonoğlu, pazarlama departmanının baştan yapılandırılmasında etkin rol aldı ve stratejik pazarlama alanında marka gelişimine katkıda bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.