MediaCat

Çamaşır makinesini de temizleyen deterjan

Persil’den, Persil Jel’in faydalarını ortaya koyan etkileyici bir CGI çalışması.

Persil, “Sadece hijyenik ve ferah bir çamaşır makinesi ile gerçekten temiz çamaşırlara sahip olunabilir” fikrinden yola çıkarak geliştirdiği enzim teknolojisi ile çamaşır makinelerindeki kir ve kötü kokulara karşı çözüm sunarken, aynı zamanda temiz çamaşırlar elde edilmesine olanak sağlıyor.

Bir önceki formülüne kıyasla şimdi daha güçlü ve parfüm etkisiyle derinlemesine leke çıkarma vaadi sunan Persil Jel, bu konsepti Kadıköy’ün en bilindik sokaklarından birine taşıyor; CGI tekniği ile sanal bir deneyim yaratarak görsel bir şölen sunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Persil Türkiye (@persiltr)’in paylaştığı bir gönderi

Video için kullanılan CGI teknikleri, Persil Jel’in faydalarını gösterebilmek için büyük bir titizlikle hazırlandı. Lokasyon seçimi özenle yapılarak, videoya mükemmel bir fon sağlandı. Işıkların ayarlanması, güneş açısının belirlenmesi ve çeşitli nesnelerin yerleştirilmesi ile CGI dünyası gerçek hayatla bütünleşti.

Çalışmada gerçekçi bir deneyim yaratmak adına hareketli kamera teknikleri kullanıldı. Görüntülerin track edilmesi ve dijital kamera ile aynı hareketleri takip eden bir kamera sistemi oluşturulması, gerçekçilik duygusunu üst bir mertebeye çıkarttı.

CGI görselle kameranın birleşiminde yer alan tabela, direk, trafik ışığı gibi nesneler de rotoscope yöntemi ile ayrıştırılarak gerçekçiliğin artması sağlandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.