Bayer Türkiye’de üst düzey atama

CMO Society üyelerinden Taygun Günay'ın yeni adresi belli oldu.

26.10.2017 - 16:23 | MediaCat

Bayer Türkiye'ye üst düzey atama

Bayer Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre CMO Society üyelerinden P&G Türkiye ve Kafkasya Markalar Direktörü Taygun Günay, kariyerine Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Müdürü olarak devam edecek.

P&G Türkiye’de Taygun Günay’dan boşalan koltuğa oturacak isim ise P&G Güzellik, Sağlık ve Kişisel Bakım Kategorileri Yardımcı Pazarlama Direktörü İpek Ersavaş oldu.

Lisans eğitimini 1995 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde tamamlamasının ardından Pennsylvania State Üniversitesi Smeal İşletme Yüksek Okulu’nda işletme alanında yüksek lisans eğitimi alan Taygun Günay, iş hayatına ilk adımını 1998 yılında Gillette Türkiye’de attı. Gillette Londra ofisinde CEEMEA (Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Bölgesinden Sorumlu Ürün Müdürü olarak çalışan ve daha sonrasında Brüksel ve Cenevre ofislerinde marka müdürü olarak görev yapan Günay, 2010 yılında P&G Türkiye’ye Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu üyesi olarak geri döndü. 2012 yılında P&G’nin Bakü ofisinde Kafkasya Ülke Müdürü olarak görev alan Günay, 2016 yılından itibaren P&G Türkiye ve Kafkasya Markalar Direktörü olarak Türkiye ofisinde çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.