MediaCat

Volvo Car Türkiye’ye yeni genel müdür

Volvo Car Türkiye’de genel müdür olarak görev yapacak isim belli oldu.

Volvo Car Türkiye genel müdürlüğüne Ali Can Emiroğlu atandı. Son olarak Volvo Car Çekya Genel Müdürü olarak görev yapan Emiroğlu, görevi 15 Temmuz itibarıyla Magnus Boman’dan devralacak. 21 senelik Volvo kariyerinin ardından kısmen emekliye ayrılacak olan Boman, Volvo Cars bünyesinde lider gelişim programında danışman olarak faaliyetlerini sürdürecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ali Can Emiroğlu, kariyerine 2001 yılında Volvo yetkili servisinde başladı. 2004 yılında Volvo Car Türkiye’ye geçiş yapan Emiroğlu; lojistik, planlama, servis, satış gibi ticari operasyonların çeşitli alanlarında yöneticilik yaptı. 2018 yılında Volvo Cars EMEA Importers Ticari Operasyonlar Direktörü olarak atanan, 2020 yılında Volvo Car Çek Cumhuriyeti Genel Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Emiroğlu, şirketin Türkiye’den başka bir ülkeye atanan ilk genel müdürü olmuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.