MediaCat ve Advertising Age ‘fark yaratan’ kadınları onurlandırdı

'Women to Watch' seremonisi bu yıl ikinci kez düzenlendi.

08.05.2014 - 22:37 | Ali Kuru

'Women to Watch' seremonisi bu yıl ikinci kez düzenlendi.

Dünyanın bir numaralı pazarlama iletişimi yayını Advertising Age tarafından 1997′den bu yana düzenlenen ve MediaCat tarafından Türkiye’ye taşınan ‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ seremonisinin ikincisi Swissotel the Bosphorus’ta düzenlendi.

Akmerkez’in ana sponsorluğunda gerçekleşen gece MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan‘ın açılış konuşmasıyla başladı. Yekta Kopan‘ın sunuculuğunu yaptığı gecede 15 kadınımız taltif edildi. Bu yıl Global, İletişim, Marka Yaratmak, Yaratıcılık, Kriz Yönetimi, Pazarlama ve Kültür Sanat kategorilerinde ödüller sahiplerini buldu. Tüm bunların yanı sıra gecede Sosyal Sorumluluk Önderi ve Onur Ödülü de takdim edildi.

Gecenin yıldızı Yaşam Boyu Başarı ödülünü alan Ajda Pekkan oldu. Pekkan, “Beni onurlandıran birçok ödül aldım fakat bu kadar ayrıcalıklı bir ödüle ilk kez sahip oluyorum. Bu, beni daha da yüreklendirdi” dedikten sonra diğer ödül alanlarla kadınlarla birlikte “Haykıracak nefesim” şarkısını seslendirdi.

'Women to Watch' seremonisi bu yıl ikinci kez düzenlendi.

Gecede Pekkan’ın yanı sıra yazar Elif Şafak, McDonald’s Genel Müdürü Dilek Dölek Başarır Danone Early Life Nutrition’da Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumlu bölge başkanı olarak görev yapan Gamze Çuhadaroğlu, Vodafone Türkiye’nin Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi, Coca-Cola Türkiye Entegre Pazarlama İletişimi departmanının müdürlüğünü yürüten İpek Zeren Süel, Turkcell Uluslararası İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörlüğü görevini yürüten Oya Ünlü Kızıl, Selamlique ve Haremlique markalarının yaratıcısı Caroline Koç, Şölen’in CEO’su Elif Çoban, Eczacıbaşı Holding Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilir Kalkınma Grup Başkanlığı görevini yürüten Okşan Atilla Sanön, Medina Turgul DDB Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Bleda, Publicis Türkiye’nin CEO koltuğunda oturan Faika Ergüder ve Rabarba’da Ajans Başkan Yardımcısı ve Kreatif Grup Başkanı Pemra Ataç Açıktan ödüllerine kavuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.