MediaCat

‘Fark yaratan’ kadınların gecesi

Women to Watch Türkiye seremonisi Swissotel The Bosphorus’ta başladı.

‘Fark yaratan’ kadınların gecesi

Dünyanın bir numaralı pazarlama iletişimi yayını Advertising Age tarafından 1997′den bu yana düzenlenen ve MediaCat tarafından Türkiye’ye taşınan ‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ seremonisinin ikincisi Swissotel the Bosphorus’ta başladı. Akmerkez’in ana sponsorluğunda gerçekleşen gece MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan‘ın açılış konuşmasıyla başladı.

Sözlerine “Bu seremoni hem benim için, hem de MediaCat için çok anlamlı” diye başlayan Özkan, törenin önemini “Üç yıl öncesine kadar yalnızca Amerika’da düzenlenen Women to Watch, yakın zamanda küresel bir boyut kazandı. Bu ödül töreni de küreselleşme hamlesinin önemli adımlarından biri” sözleriyle vurguladı.

Türkiye’nin son yıllarda kadınlar için çok daha zor bir ülke haline geldiğine işaret eden Özkan, üzüntüsünü “Gün geçmiyor ki kadınlarla ilgili bir felaket haberi duymayalım. Bu yüzden de kadınları, özellikle de fark yaratan kadınları onurlandırmak ve birer rol model olarak onlara dikkat çekmek daha da önemli hale geliyor” ifadeleriyle dile getirdi.

Women To Watch seremonisinde her biri birbirinden başarılı 15 kadınımız taltif edilecek. Bu yıl Global, İletişim, Marka Yaratmak, Yaratıcılık, Kriz Yönetimi, Pazarlama ve Kültür Sanat kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak. Tüm bunların yanı sıra gecede Sosyal Sorumluluk Önderi ve Onur Ödülü de takdim edilecek.

Women to Watch gelişmelerini MediaCat’in sosyal medya hesapları üzerinden #FarkYaratanKadınlar etiketi ile takip edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.