MediaCat

Matt Quinn Lovemarks Day’in startını verdi

Ad Age Genel Yayın Yönetmeni “sorun çözme” sektörünün yaratıcılığına vurgu yaptı.

Matt Quinn Lovemarks Day’in startını verdi

Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama iletişimi organizasyonu Brand Week Istanbul‘un ikinci günü olan Lovemarks Day, seslendirme sanatçısı ve televizyon sunucusu Yekta Kopan‘ın etkinliğin seyrine ilişkin yaptığı konuşma ile başladı.

Kopan’ın konuşmasının ardından dünyanın bir numaralı pazarlama iletişimi yayını Advertising Age‘in Genel Yayın Yönetmeni Matt Quinn, Lovemarks Day’in açılışını yapmak üzere sahnedeydi. Sözlerine “Sektörün tüm oyuncuları için heyecan verici bir dönemden geçiyoruz ve bu dönemde Brand Week Istanbul’un bir parçası olmak benim için hayli heyecan verici” diyerek başlayan Quinn, MediaCat’in bu yıl Ad Age işbirliği ile Türkiye’de ikinci kez gerçekleştirdiği Women to Watch’un ardından Brand Week Istanbul ile ortaya konan tutku dolu yaratıcılığın da kendileri için ilham verici olduğunu söyledi.

Ad Age Genel Yayın Yönetmeni Matt Quinn "sorun çözme" sektörünün yaratıcılığına vurgu yaptı.

Sunumunu tüm dünyadan birçok yaratıcı reklam filmiyle süsleyen Quinn markaların tüketicileri ile girdikleri diyalogda üstlendikleri “mutluluk verme” rolünden ve bunu yaparken teknolojiye ve yaratıcılığa yaptıkları vurgudan bahsetti. Matt Quinn sözlerini Genel Yayın Yönetmenliği yaptığı Ad Age’in yıllardır olduğu gibi “sorun çözme” sektörünün yaratıcı yanını kutlamaya devam edeceğini söyleyerek tamamladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.