Air France, Türkiye’ye geri dönüyor

Uçuşlar yeniden Air France markasıyla devam edecek.

11.01.2019 - 11:55 | MediaCat

Air France, Türkiye'ye geri dönüyor

Geçtiğimiz yıl uçuşlarını aralarında İstanbul’un da bulunduğu birçok Avrupa şehrinden Joon markasıyla gerçekleştirmeye başlayan Air France, yeni dönemde uçuşlarına yeniden Air France markasıyla devam edeceğini duyurdu.

Marka; çalışanları, müşterileri ve sendikalarla yaptığı görüşmeler sonucunda Joon markasının geleceği ve çalışanlarla birlikte uçakların Air France’a entegrasyonu için bir proje başlatma kararı da aldı.

Marka tarafından yapılan açıklamada, Joon’un olumlu etkilerine ve Joon ekiplerinin tutku katkılarına rağmen yeni markanın müşteriler, çalışanlar, pazar ve yatırımcılar gözünde doğru anlaşılmasının zor olduğu, sektörde birçok markanın bulunmasının karışıklık yarattığı ve dolayısıyla da Air France markasının zayıflamasına neden olduğu belirtildi.

Şu ana kadar biletleri satılan veya satılmakta olan, İstanbul dahil tüm Joon uçuşlarının proje tamamlanana kadar Joon tarafından gerçekleştirileceği ve ardından işlemlerin Air France tarafından devralınarak devam ettirileceği açıklandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.