MediaCat

Markalı kısa filmlerde şov zamanı

Markaların geçmişten bugüne uzanan kısa film serüvenleri için buyurun.

Markalı kısa filmlerde şov zamanı

Pazarlamada markalı video içeriğin altın çağını yaşadığını söylesek yanılmayız. Zira uzun zamandır lüks markaların çektiği kısa filmlere tanık olsak da yakın zamanda bu furyada bir hareketlilik yaşandığına şahit oluyoruz. Özellikle geçen yıldan bu yana birçok marka kaliteli içeriği hedef kitlelerine daha eğlenceli bir şekilde sunmanın yolları ararken sektörde adeta bir kısa film yarışı vuku buldu. Kimi kısa filmler yüksek bütçeli oluşlarıyla kimiyse yönetmen koltuğunda film yönetmenlerini ağırlamasıyla dikkat çeker oldu.

Televizyon kampanyaları out, kısa filmler in! Moda markaları ağırlıklı olmakla birlikte çektikleri farklı versiyonlardaki kısa filmleriyle öne çıkan markaları sizler için derledik.

Dior

Dior, kısa filmlere başlayan ilk lüks markalardan. Yeni koleksiyonunu kısa filmlerle tanıtma yoluna giden marka, bu yıl da ağustos ayında erkek kampanyası için hazırladığı Tales of The Wild isimli kısa filminin fragmanını yayınlayarak takipçilerinde bir merak uyandırdı.

Vahşiliğin masalsı bir dille Solace, Gaucho, Aizkolari ve El Capitan olmak üzere dört bölümde anlatıldığı seride, yine dört erkeğin hayatlarından kesitler gösteriliyor. Sörfçü Harrison Roach, Jakop Von Plessen, Arthur Van der Putten ve dağcı Ethan Pringle’ın rol aldıkları filmlerin yönetmen koltuğunda ise Fransız film yönetmenleri Clément Beauvais ve Arthur de Kersauson oturuyor.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.