How To Start Girişimcilik Zirvesi öğrencileri bekliyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından ilk kez düzenlenecek olan zirvenin tarihi 4 Kasım.

26.10.2017 - 08:20 | MediaCat

Araştırma Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan How To Start Girişimcilik Zirvesi, Türkiye’nin farklı üniversitelerinden 400 öğrenciyi girişimcilik ekosisteminin önde gelen isimleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

4 Kasım tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek zirvede, aralarında Aslanoba Capital CEO’su Hasan Aslanoba, Lidyana.com CEO’su Hakan Baş, İstanbul Startup Angels Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı, Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol ve Youtholding CEO’su Emrah Kaya’nın da bulunduğu birçok isimle Girişimciliğin 20 Yıl Sonrası, Doğru Ekiple Çalışmak, Fikirden Ürüne, Yatırımcı Ne İster, Gençliğin Geleceği, Türkiye’de Girişimcilik ve Endüstri 4.0 gibi konu başlıkları ele alınacak.

Girişimcilik alanına ilgi duyan öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri, ilham almaları ve network oluşturmaları için imkanlar sunmayı hedefleyen etkinlikte fuaye alanındaki yeni girişim stantları, eğlenceli oyunlar ve inovatif stantlar da yer alacak.

How To Start Girişimcilik Zirvesi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.