MediaCat

How to Start Girişimcilik Zirvesi için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 7-8-9 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

How to Start Girişimcilik Zirvesi için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen How to Start Girişimcilik Zirvesi, katılımcılarıyla 7-8-9 Mayıs tarihlerinde buluşmaya hazırlanıyor.

Girişimcilik alanına ilgi duyan, kendi yollarını yaratmak isteyen herkese bir yol haritası çizmesi, ilham alması ve network oluşturması için olanak sağlayan How to Start Girişimcilik Zirvesi bu yıl 12 farklı soru temelinde 12 farklı oturuma ev sahipliği yapacak. Zirvede aralarında Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Peak Games Kurucu Ortağı ve 500 İstanbul Ortağı Rina Onur Şirinoğlu,  MobileAction Kurucusu Aykut Karaalioğlu, Ace Games Kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Firefly Kurucu Ortağı Onur Kardeşler, RemoteTeam.com Kurucusu Şahin Boydaş, Günaydın Restoran Zinciri Kurucusu Cüneyt Asan, Engin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hande Enes’in de bulunduğu birçok isim konuşmacı olarak bulunacak.

Üniversitede kurulan girişimlerden oluşacak bir panele de ev sahipliği yapacak zirvede staj ve hediye fırsatları da sunulacak.

How to Start Girişimcilik Zirvesi hakkındaki detaylı bilgiye ve biletlere howtostart.ikboun.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.