Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 8-9 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

21.11.2018 - 11:54 | MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından altıncısı bu yıl 8 – 9 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Boğaziçi Marka Zirvesi, pazarlama alanında kendini kanıtlamış ve sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Nestlé ana sponsorluğunda ve P&G, Eczacıbaşı, Colgate-Palmolive, L’Oreal, GSK, Danone gibi  markaların sponsorluklarıyla gerçekleşecek olan 6’ncı Boğaziçi Marka Zirvesi’nde sponsor markalardan üst düzey yöneticilerin katılımıyla marka oturumları gerçekleştirilecek. Etkinlikte ayrıca dijital çağın pazarlamaya etkisi, sanat ve pazarlamanın birlikteliği, tüketici davranışlarının analizi, dijital dünyada hikâye anlatımı ve CMO perspektifinden geleceğin pazarlamacıları gibi sektörü öğrenmek isteyen öğrencilere ışık tutacak ve ilham verecek konularla pazarlama ve marka iletişimi alanlarında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için deneyim fırsatı sunacak.

Etkinlikte bu yıl Facebook Türkiye Marka Direktörü Özge Gilan, Deeper Yönetici Ortağı İhsan Özçıtak, P&G Türkiye ve Kafkaslar Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Google Türkiye Bireysel Pazarlama Sektör Yöneticisi Işıl İsmet Heves, FutureBright Kurucusu ve Yönetici Ortağı Akan Abdula, Google Türkiye Teknoloji Sektör Yöneticisi Hilmi Aydın, Ağaoğlu Şirketler Grubu Pazarlama Yöneticisi Ahmet Şenkaya, Saffron Brand Consultants Türkiye, Rusya ve Orta Asya Yönetici Direktörü Turgay Adıyaman gibi isimler oturumlarda yer alacak.

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan moderatörlüğünde gerçekleşecek ve MediaMarkt Türkiye Pazarlama ve İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu, Mondelēz International Türkiye Yönetici Direktörü İhsan Karagöz, B/S/H Pazarlama Direktörü Hilal Merter ve Reckitt-Benckiser Pazarlama Direktörü Tarık Bayar’ı ağırlayacak olan CMO Society paneli de Boğaziçi Marka Zirvesi’ne heyecan katan oturumlardan biri olacak.

6’ncı Boğaziçi Marka Zirvesi için detaylı bilgilere Markazirvesi.buik.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.