Hayalinizdeki festivali 30 saniyeye sığdırabilir misiniz?

ADventure Reklamcılık Yarışması başlıyor.

28.03.2016 - 10:10 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi'nde 'Maske Düştü, İletişim Göründü'

ADventure Reklamcılık Yarışması 14’üncü yılında Vodafone Freezone ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü işbirliğiyle katılımcılardan “hayallerindeki festivali 30 saniyeye sığdırmalarını” istiyor.

Yarışmanın ilk etabında 2 ila 4 kişilik ekiplerden oluşan yarışmacılardan diledikleri ünlüyü işin içine dahil ederek kurgulayabilecekleri Vodafone Freezone festivalinin 30 saniyelik bir videosunu hazırlamaları bekleniyor.

Final 8 Mayıs’ta

21 Nisan tarihine kadar sürecek başvuruların ardından yapılacak ön elemelerle ilk 10 grubun belirlenmesinin ardından yapılacak YouTube oylamasıyla en çok beğeni alan bir grup doğrudan final etabına katılmaya hak kazanacak.

6 Mayıs’ta verilecek ayrıntılı bir ikinci brief’in ardından finale kalan 11 ekip 360 derece bir reklam kampanyası hazırlayacak. 8 Mayıs günü gerçekleşecek canlı sunumların ardından jürinin en iyileri belirleyeceği yarışmanın ödülleri birinci, ikinci ve üçüncü ekipler için sırasıyla Cannes Lions Yaratıcılık Festivali, Eurobest, Kristal Elma Festivali Full Access katılımları. Finale kalmayı başaran tüm ekipler Vodafone Freezone’dan sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye Adventure.buik.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.