MediaCat

Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl ilkini düzenleyeceği etkinlikte kazananlar 4 Mayıs’ta açıklanacak.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Reklamcılık Alt Kurulu tarafından sektöre öğrenci perspektifinden ödüller sunma amacıyla hayata geçirdiği Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri’nde değerlendirme süreci başladı.

Alanının önde gelen etkinliklerinden biri haline gelmesi hedefiyle bu yıl ilki düzenlenecek olan Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri’nde 12 farklı kategoride öğrenciler tarafından belirlenen beşer reklam filmi ödül adayı olarak yer alıyor. En iyi reklam yüzlerinin de ödüllendirileceği organizasyonda oylamaya bu adresten katılım sağlanabiliyor.

Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri’nde değerlendirme sürecinin ardından kazananlar, 4 Mayıs tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs BURC Student Center’da düzenlenecek törenle açıklanacak. Çalışmaları aday gösterilen ajansların ve duayen isimlerin katılımıyla düzenlenecek etkinlikte sektöre ilgi duyan öğrenciler de alanında başarılı isimlerle bir araya gelme şansı yakalayacak.

Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.