MediaCat

How To Start Girişimcilik Zirvesi için geri sayım başladı

Etkinliğin ikincisi bu yıl 3 – 4 Kasım tarihlerinde düzenlenecek.

How To Start Girişimcilik Zirvesi için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen How to Start Girişimcilik Zirvesi, girişimcilik konusuna ilgi duyan öğrencilerle ikinci kez buluşmaya hazırlanıyor.

Öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri, ilham almaları ve network oluşturmaları için olanaklar sunan zirve bu yıl “Evolve-Adapt-Survive” temasıyla 3 – 4 Kasım tarihlerinde Garanti Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Zirvede iki gün boyunca çeşitli paneller, oturumlar ve interaktif etkinliklerle girişimcilik deneyiminin baştan sona üç farklı evresine değinilecek.

Oyuncu Mert Fırat, Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez, iyzico Kurucu ve CEO’su Barbaros Özbugutu, Commencis Kurucu ve Başkanı Fatih İşbecer, Vispera CEO’su Aytül Erçil, Stage-Co Kurucusu Patrick Bosteels, inovasyon ve teknoloji danışmanı Alphan Manas, Kismet by Milka Kurucusu Milka Karaağaçlı, 212 Genel Müdürü Numan Numan, BTM Direktörü İbrahim Elbaşı, Armut Kurucu ve CEO’su Başak Taşpınar Değim, girişimci Hakan Baş ve ShyftUp Kurucu ve CEO’su Levent Şapçı gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacakları zirvede oturumların yanı sıra fuaye alanında girişim stantları ve eğlenceli oyunlar da yer alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.