MediaCat

12. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Etkinlik 17 – 18 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

12. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri 17 – 18 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarını, kampanyalarıyla öne çıkan ve dijital alanda başarılı olan markaları, influencer’ları ve ünlü reklam yüzlerini ağırlayacak olan etkinlik bu yıl “İşin Rengi Değişti” sloganıyla düzenlenecek.

BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, milli paralimpik atlet Tuğçe Akgün, Depo Film Kurucu ve Baş Yapımcısı Ender Sevim, Bigumigu Ortak Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Pembecioğlu, Mindshare CCO’su Aslıhan Anarat, PToT Films Kreatif Yapımcısı Kerem Çelebi, Medina Turgul DDB ECD’si Kurtcebe Turgul, TBWA\Istanbul CCO’su İlkay Gürpınar, C-Section CEO’su ve ECD’si Enis Orhun, TBWA\Istanbul Planlama Direktörü Ceren Şehitoğlu, Batesmotelpro Yönetici Ortakları Tansu Tunçel, Volkan Öge ve Ömür Cedimağar, Mindshare CLM’si Efe İlhan, Tribal Worldwide İstanbul Başkanı ve ECD’si Arda Erdik, C-Section Kreatif Direktörü Fatih Tüylüoğlu, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Ultra Yönetici Ortağı ve Reklamcılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Lize Karaboğa, Jingle Jackson Kurucusu Emre Irmak, Rafineri Stratejik Planlamacısı Zühre Erdoğan, Deeper Yönetici Ortağı İhsan Özçıtak, ThinkNeuro Ortağı Eda Ocak, TBWA\Istanbul CDO’su Nüzhet Algüneş, yönetmen Çağatay Kaya ve Kompüter Ortak ve Metin Yazarı Umut Özsayar’ın konuşmacı olarak katılacakları 12’nci ADhere Reklamcılık Günleri’nde geleneksel reklamcılık, reklamcılıkta strateji, prodüksiyonun incelikleri, reklam ve cingıl, yeni nesil ajanslar, dünden bugüne reklamcılık ve sektörün geleceği konuları ele alınacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.