MediaCat

13. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Etkinlik bu yıl 9 – 10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek.

13. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri 9 – 10 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarını, reklam ve pazarlama kampanyalarıyla öne çıkan ve dijital alanda iyi işler çıkaran markaları, influencer’ları ve ünlü reklam yüzlerini ağırlayacak etkinlikte bu yıl geleneksel reklamcılık, reklamcılıkta strateji, prodüksiyonun incelikleri, reklamcılık ve pazarlamanın geleceği, yeni nesil ajanslar, dünden bugüne reklamcılık konuları ele alınacak.

ADhere Reklamcılık Günleri’nin bu yılki konuşmacıları arasında Curious Kurucusu Ceren Coşkun Sağlam, Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu, VMLY&R İstanbul Art Direktörü Cem Bilgi, Influencer Cansu Akın; Öğretim Görevlisi, Danışman, Teknoloji İletişimcisi, Televizyon Yapımcısı ve Program Sunucusu Sertaç Doğanay, Medina Turgul DDB ECD’si Ertuğ Tuğalan, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Suher, Tribal Worldwide İstanbul Stratejik Planlama Direktörü Can Çalışkan, İlancılık Eş Başkanı Ender Merter, Dijital Proje Yöneticisi Koray Caner Öztürk, TBWA Grup Istanbul CEO’su Burcu Kayımtu, VMLY&R İstanbul Kreatif Grup Başkanı Can Yıldız, TBWA\Istanbul Planlama Direktörü Ceren Şehitoğlu, VMLY&R İstanbul Stratejik Planlama Direktörü Koray Serin, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Saffron Brand Consultants Türkiye, Rusya ve Orta Asya Yönetici Direktörü Turgay Adıyaman, FutureBright Kurucusu ve Yönetici Ortağı Akan Abdula, Publicis Groupe Türkiye Yönetici Kreatif Direktörü Can Faga, VMLY&R İstanbul Kreatif Direktörü Ayşe Aydın ve Manajans/JWT Strateji Direktörü Berkant Avcı yer alıyor.

Etkinlikle ilgili detaylara Adhere2019.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.