MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl katılımcılarıyla “Fly Me to the Top” mottosuyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Sekizincisi 22-23 Mayıs tarihlerinde online gerçekleşecek Boğaziçi Marka Zirvesi’nde spordan pazarlamaya, modadan medyaya her alanın trend konuları ele alınacak. Her gün gerçekleştirilecek sekizer oturumun yanı sıra katılımcıları sürpriz aktiviteler ve çekilişler de bekleyecek.

Bu yılki konuşmacıları arasında Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Gazeteci Selçuk Tepeli, LEGO Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, Acun Medya Yönetim Kurulu Üyesi İrem Kanan’ın da bulunduğu zirvenin sonunda, etkinliğe belirli bir süre katılım göstermiş olan katılımcılar Boğaziçi Marka Zirvesi Katılım Sertifikası almaya da hak kazanacak.

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında detaylı bilgiye bmz.ikboun.net adresinden ulaşabilir, biletler için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.