MediaCat

Felis Sohbetleri: Banun Erkıran

Felis Sohbetleri’nde Medya Bölümü Jüri Başkanı Banun Erkıran’ı ağırlıyoruz.

Felis Sohbetleri: Banun Erkıran

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen, Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat ve Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem Kanık‘ın ardından Medya Bölümü Jüri Başkanı Banun Erkıran ile devam ediyoruz.

PC İletişim Grubu CEO’su Banun Erkıran, genel olarak Felis’te jürinin takdirini toplamayı başaran işlerin ortak özelliklerini şöyle sıralıyor: Bireysel ya da toplumsal bir katkı sunmaları, dijitalle harmanlanmış ve sonuca ulaşmış olmaları, iyi işlenmiş ve doğru metotlarla kullanılmış veriden doğmaları ve en önemlisi aldığı brief’i yaratıcı bir biçimde hikâyeleştirmeyi başarmaları.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.