MediaCat

Felis Sohbetleri: Ayşenur Aydın

Felis Sohbetleri’nde konuğumuz Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü Jüri Başkanı Ayşenur Aydın.

Felis Sohbetleri: Ayşenur Aydın

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen, Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat, Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem KanıkMedya Bölümü Jüri Başkanı Banun Erkıran, PR Bölümü Başkanı Berna Sağlam Naipoğlu, Veri Kullanımı Bölümü Jüri Başkanı Işıl HevesFilm ve Entegre Kampanyalar Bölümleri Jüri Başkanı Yaşar Akbaş ve Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü Başkanı Çağanur Atay Uçtu‘nun ardından Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü Jüri Başkanı Ayşenur Aydın ile devam ediyoruz.

Pandemiyle birlikte gezegenimiz için yepyeni bir yol haritası oluşturma gerekliliğinin doğduğunun altını çizen Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü Jüri Başkanı Ayşenur Aydın, iş dünyası ve markaların bu dönemde sınırlı kaynakları nasıl kullandıklarını daha çok önemsemeye başladıklarını, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma sorumluluğunun daha güçlü bir şekilde görünür hale geldiğini belirtiyor.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.