MediaCat

Felis Sohbetleri: Görkem Yeğin Mert

Felis’in yeni bölümlerinden Sosyal Medya Bölümü’nün jüri başkanlığını üstlenen Görkem Yeğin Mert’le bölümün sunduklarını ve jürinin beklentilerini konuştuk.

Felis Sohbetleri: Görkem Yeğin Mert

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar ve E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden‘in ardından Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert ile devam ediyoruz.

Facebook Creative Shop Kreatif Stratejisti Görkem Yeğin Mert, bu yıl ilk kez başvurulara açılan Sosyal Medya Bölümü’nün jüri başkanlığını üstleniyor. Sosyal medyadaki yaratıcılık kanvasının genişlediğini söyleyen Yeğin Mert, bölümün Holistik Sosyal Medya Kategorisi ya da Performans Pazarlama Kampanya Kategorisi gibi geniş yaratıcılık kanvasına hitap edebilmek adına çok çeşitli kategoriler sunduğunun altını çiziyor.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.