MediaCat

Felis Sohbetleri: Kerem Kanık

Felis Sohbetleri’nde Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem Kanık ile birlikteyiz.

Felis Sohbetleri: Kerem Kanık

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen ve Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat‘ın ardından Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem Kanık ile devam ediyoruz.

Son dönemde tecrübe ettiğimiz markalı içerik yağmurunda başarılı çalışmaların sırrını, işitsel içeriğin gelişimini, geleceğini ve aynı zamanda Felis kazanmak isteyenlerin stratejide ve uygulamada nelere dikkat etmesini gerektiğini Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık’tan dinledik.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.