MediaCat

Felis Sohbetleri: Haluk Erkmen

Felis 2021 Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen’le birlikteyiz.

Felis Sohbetleri: Haluk Erkmen

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden ve Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert‘in ardından Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen ile devam ediyoruz.

Felis 2021 Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü’nün jüri başkanlığını üstlenen Erkmen, reklamcılığın metotlarının değişmesi gerektiği görüşünde. Değişimi yok sayıp ilerlemenin ya da onu küçümsemenin artık mümkün olmadığını söyleyen tecrübeli reklamcıya göre sektörün zamanın ruhuna uygun olarak evrimleşmesi şart.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.