MediaCat

Felis Sohbetleri: Berna Sağlam Naipoğlu

Felis Sohbetleri’nde PR Bölümü Başkanı Berna Sağlam Naipoğlu ile birlikteyiz.

Felis Sohbetleri: Berna Sağlam Naipoğlu

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen, Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat, Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem Kanık ve Medya Bölümü Jüri Başkanı Banun Erkıran‘ın ardından PR Bölümü Başkanı Berna Sağlam Naipoğlu ile devam ediyoruz.

PR ajanslarının belki de en aktif olduğu bir yılın ardından sektörün yaratıcılık ve etki performansını değerlendiren PR Bölümü Jüri Başkanı Berna Sağlam Naipoğlu, etkili stratejinin sevgi iletişiminden geçtiğine vurgu yapıyor. Sağlam Naipoğlu, bundan sonra yapılan her çalışmanın da iyileştirici, yeniden yapılanmaya kapı açacak, yeni dünyanın hassasiyetlerine ve ihtiyaçlarına hizmet edecek nitelikte ve her şeyden önce sürdürülebilir olması gerektiğinin altını çiziyor.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.