MediaCat

Felis Sohbetleri: Tarık Bayar

Felis Sohbetleri’ne Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar ile devam ediyoruz.

Felis Sohbetleri: Tarık Bayar

Felis Ödülleri’ne geri sayım başlamışken, gözüne Felis’i kestirenleri Felis Sohbetleri’ne alalım. Jüri başkanlarıyla bir araya geldiğimiz Felis Sohbetleri’ne, Dijital ve Mobil Bölüm’e başkanlık eden 4129Grey Chief Digital Officer’ı Kayhan Dural’ın ardından Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar ile devam ediyoruz.

Reckitt Hijyen İş Birimi Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Bayar, tüketicilerin markalardan artık çok daha şey beklediğini ifade ederek başarılı bir stratejinin sacayaklarını şöyle sıralıyor: iletişimde doğru bilgi aktarmak, insanlara umut vermek ve insanların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözmek. Bayar, pandeminin ikinci yılında da bunun çok önemli olacağının altını çiziyor.

Bayar’ın dikkat çektiği bir diğer nokta ise rekabetin daha iyi hizmet sunma odağında yükselecek olması: “Ben daha iyi ürünü nasıl sağlarım değil, daha iyi hizmeti nasıl sağlarım meselesi öne çıkıyor. Bununla ilgili stratejik uygulamalar ve pazarı geliştirme yönündeki girişimler, benim pandemiden sonra başvuruların artacağını düşündüğüm konular.”

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.