MediaCat

Felis Sohbetleri: Pınar Saltat

Felis Sohbetleri’nde Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat’ı ağırlıyoruz.

Felis Sohbetleri: Pınar Saltat

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert ve Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen‘in ardından Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat ile devam ediyoruz.

Sağlık sektörünün pandemiden en çok etkilenen sektörler arasında yer aldığını söyleyen Felis 2021 Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat, karşılaşılan zorlukların yaratıcılığı ve yeni çözümleri tetiklediğini belirtiyor. Saltat’a göre, sağlık okuryazarlığı karnesinin halihazırda zayıf olduğu ülkemizde markalar açısından doğru ve güvenilir iletişimin önemi oldukça büyük.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.