MediaCat

Clio Awards’ta yılın kazananları açıklandı

2024 Clio Awards’ta yılın en başarılıları belli oldu.

Reklam, tasarım ve iletişim disiplinlerindeki yaratıcılığın ve inovasyonun ödüllendirildiği Clio Awards’ta yılın kazananları 1 Mayıs’ta New York’ta düzenlenen törenle sahiplerine kavuştu.

Altın, Gümüş ve Bronz kazananların ardından Grand Clio ile ödüllendirilen çalışmaların ve yılın en’lerinin açıklandığı gecede 15 ülkeden toplam 30 Grand Clio sunuldu. Orange’ın Fransa Kadın Milli Futbol Takımı’na önyargılara meydan okuyan destek verdiği Marcel imzalı “WoMen’s Football” kampanyası Branded Entertainment & Content, Creative Effectiveness, Film ve Social Media olmak üzere dört alanda Grand Clio’ya uzandı.

Microsoft’un McCann New York imzalı çalışması “ADLaM ” Digital/Mobile & Social Media Craft ve Design Craft alanlarında iki Grand Clio’ya uzandı. Çalışma, milyonlarca Fulanînin dilini ve kültürünü koruma niyetindeki iki kardeşin gayretine destek veriyordu.

İkişer Grand Clio alan diğer iki çalışma ise Mastercard’ın McCann Polonya ve McCann New York imzalı “Where to Settle” (Digital/Mobile, Direct) çalışması ile Mattel’in Barbie için hazırladığı ve 100 pazarlama işbirliğine uzanan Barbie The Movie (Integrated, Partnerships & Collaborations) oldu.

2024 Clio Awards’ta tüm alanlarda topladıkları statü puanlarına göre Yılın Ajansı Publicis Conseil, Yılın Reklamvereni Michelob Ultra, Yılın Bağımsız Ajansı Rethink Kanada, Yılın Network’ü Ogilvy, Yılın Prodüksiyon Şirketi ise Prodigious Paris oldu.

Ödül gecesinde 65 yılı geride bırakan Clio yeni stratejik yönelimini ve görsel kimliğini de duyurdu. 6 Mayıs itibarıyla şirketin beş ödül yarışması ve iki içerik platformu “The Clios” çatısı altında toplanacak.

2024 Clio Awards’un Grand Clio kazananlarına buradan, organizasyonda bu yıl ödül alan ya da kısa listeye kalan tüm çalışmalara buradan göz atabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.