MediaCat

Bambaşka bir ferahlık deneyimi yaşatan sakura tuneli

Kanyon metro girişinde oluşturulan Yumoş Sakura Tüneli, ziyaretçileri Yumoş Extra Sakura’nın ferahlık dünyasında yolculuğa davet ediyor.

Giysi bakımında yıkama ve yıkama sonrası yenilikçi çözümleriyle portföyünü genişleten Yumoş, yumuşatıcı serisine eklediği yeni ürünü Yumoş Extra Sakura için İstanbul Kanyon AVM’de sıradışı bir aktivasyona imza attı. Sakura çiçeğinden geliştirdiği Yumoş Extra Sakura’nın giysilerde bıraktığı kalıcı koku ve ferahlık, Yumoş Sakura Tüneli ile Kanyon’a taşındı.

Ferah ve renkli dünyasına dikkat çekmek isteyen Yumoş, Kanyon metro girişindeki tünelde 24 metre boyunca LED ekranlar kurdu. Sakura kokusunun da deneyimlenebileceği deneyim alanları oluşturan marka, ikonik Yumoş ayısının ve yürüdükçe, dokundukça hareket eden sakura çiçeklerinin yer aldığı görsel dünyasıyla ziyaretçileri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yumoş (@yumostr)’in paylaştığı bir gönderi

Aktivasyonun yapıldığı alanın dışında, Levent metrosu ve çevresinde de ziyaretçiler yaratıcı çalışmalarla deneyim tüneline yönlendiriliyor. Bir metro treninin içini ve dışını da giydiren marka, ziyaretçileri metroya adım attıkları ilk andan itibaren “bambaşka bir ferahlık dünyası”na davet ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yumoş (@yumostr)’in paylaştığı bir gönderi

Yumoş Sakura Tüneli 9 Mayıs tarihine kadar Kanyon metro girişinde olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.