MediaCat

“Fark yaratan” indirim

IKEA Kanada’dan ufak ama önemli bir farkı vurgulayan kampanya.

İki resim arasındaki farkı bulma oyunları kolayca dikkat çekebilir. Fark sayısı kaç olursa olsun, oyuna denk gelenler kendilerini bir anda iki resmi dikkatlice incelerken buluverir.

Fark bulma oyunlarının eğlencesinin farkında olan IKEA Kanada, Rethink imzalı yeni kampanyasında bu oyunu indirimlerini duyurmak için kullanıyor. Açıkhava, sosyal medya, dijital ve radyoda yer alan kampanyada mevcut ekonomik koşullar nedeniyle iki görsel arasında tek farkı bulmak hiç de zor değil.

IKEA Kanada, ekonominin can sıktığı bugünlerde ürün ve hizmetlerini uygun fiyata sunmaya devam etmek adına 2024 yılı boyunca bin 500’ü aşkın üründe indirim uygulama stratejisi izliyor.

IKEA Kanada Pazarlama Başkanı Jonelle Ricketts, “Birçok Kanadalı artan yaşam maliyeti ve enflasyonla yaşadığından uygun fiyatın her zamankinden daha önemli olduğunu biliyoruz. Kampanyayla, IKEA Kanada’nın satın alınabilirliğe bağlılığını ve sevilen ürünlerde indirim uygulayarak Kanadalılar için daha iyi bir ev yaşamı yaratma vizyonumuzu sergiliyoruz” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.