MediaCat

Toplum Gönüllüleri Vakfı’na yeni yönetim kurulu başkanı

Vakıfta yönetim kurulu başkanlığı görevini Suzan Bayazıt’tan devralan isim belli oldu.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’na yeni yönetim kurulu başkanı

Gençlerin sosyal sorunlara çözüm üreten projelerini desteklemek amacıyla 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) 2017 yılından beri yönetim kurulu başkanlığını üstlenen Suzan Bayazıt, yeni dönemde bayrağı oy birliğiyle seçilen Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru’ya devretti. TOG’un 2010 yılında uygulamaya koyduğu Toplumsal Cinsiyet Anaakımlaştırma Programı kapsamında görevini Kaddafi Bozkurt ile paylaşacak Duru, yeni mevkisi hakkında şu yorumda bulundu:

“2015 yılından bugüne önce destekçi ve gönüllü, ardından mütevelli heyet ve yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğum TOG’da şimdi de yönetim kurulu başkanı olarak çalışacağım için çok heyecanlıyım. Gençleri güçlendirerek enerjilerini sosyal faydaya dönüştürmeleri amacıyla 18 yıl önce kurulan TOG’un içinde bulunduğumuz bu özel dönemde yapacak çok işinin olduğunun bilincindeyim. Kimliği, düşüncesi, yaşam tarzı, siyasi görüşü, hayata bakışı veya fikirlerine bakmadan bir arada olan, projeler üreten tüm toplum gönülleriyle gurur duyuyorum ve gençlerin toplumun daha gelişmesine katkıda bulunmak için ellerinden geleni yapacaklarına yürekten inanıyorum.”

1995 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Didem Duru, yaklaşık 25 yıllık kariyeri süresince Finansbank, IBM ve Dell’de çeşitli yöneticilik ve ülke genel müdürlüğü pozisyonlarında çalıştı. Nisan 2019’dan bu yana Cisco Türkiye’nin ülke genel müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Didem Duru, TOG’un yanı sıra TÜBİSAD’da yönetim kurulu üyesi ve WTECH’de kurucu üye olarak yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.