MediaCat

Dove, TOG ve Vogue Türkiye ile farklı bir podyum

Kadınlar, rakamlara podyumda meydan okudu.

Dove, TOG ve Vogue Türkiye ile farklı bir podyum

Dove, kadınların rakamlarla özdeşleşen ideal güzellik dayatmalarına karşı çıkan bir farkındalık kampanyasıyla sahnedeydi. Markanın, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ve Vogue Türkiye işbirliğinde düzenlediği gecede, her biri kendi alanında etkili 10 kadın podyuma çıktı ve rakamlara meydan okudu.

#RakamlarınÖtesinde temasıyla düzenlenen davette tiyatro sanatçısı Doğa Rutkay, yazar İclal Aydın, oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri,  Galatasaray Kadın Basketbol Takımı ve A Milli Kadın Basketbol Takımı’nın kaptanlığını yapan Işıl Alben, Unilever Türkiye Ev ve Kişisel Bakım Kategorileri Başkan Yardımcısı Kamuran Uçar, TOG Genel Müdürü Jülide Erdoğan, blogger Sena Sever, müzisyen Özge Fışkın, YouTuber Cansu Akın ve Beden Olumlama Hareketi Kurucusu Aybala Arslantürk ile birlikte Dove’un son reklam filminde yer alan sekiz kadın da yer aldı.

Kadınların rakamlara başkaldırısından ilham alan tişörtler, ModaCruz üzerinden satışa sunulacak. Tişörtlerin satışından elde edilecek gelir ise Dove’un sosyal sorumluluk projesi olan Dove Özgüven Projesi kapsamındaki stratejik çözüm ortağı Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.