Bersay üst yönetimini güçlendiriyor

Tolga Yücel, Bersay İletişim Grubu'nun yeni icra kurulu başkanı oldu.

06.03.2013 - 16:44 | Ali Kuru

Tolga Yücel, Bersay İletişim Grubu'nun yeni icra kurulu başkanı oldu.

Deneyimli iletişimci Tolga Yücel, icra kurulunu yeniden yapılandıran ve kadrosunu güçlendiren Bersay İletişim Grubu’nda icra kurulu başkanlığı görevini üstlendi.

Tolga Yücel, 1998 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme üzerine yüksek lisans yapan Yücel, çeşitli görevlerin ardından iş hayatına 2000 yılında Bosch A.Ş’de devam etti.

2002-2008 yılları arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği görevini yürüten Yücel, 2008 yılında Yücel İletişim ve Yönetim Danışmanlığı şirketini kurdu. Türkiye’nin ilk alışveriş şenliği etkinliğini projelendirip, Bursa’da hayata geçiren Yücel, World Young Business Achievers Sivil Toplum Girişimciliği dalında Türkiye 2’nciliği ve Capital ve Siemens İş Servisleri’nin düzenlediği E-Dönüşüm Liderleri Hizmet Dalı’nda Türkiye 3’üncülüğü ödüllerinin sahibi oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.