MediaCat

Öykü Reklam’a 6 Pollie Ödülü birden

Ajans, 2014 yerel seçimlerinde yaptığı kampanyayla ödülleri topladı.

Öykü Reklam’a 6 Pollie Ödülü birden

Öykü / Dialogue International reklam ajansı, AAPC – Amerikan Siyasi Danışmanları Derneği’nin 1999’dan beri düzenlediği ve alanının Oscar’ı kabul edilen “Pollie Awards” Ödülleri’nde 6 ödül birden kazandı.

Amerika’nın New Orleans  şehrinde düzenlenen Pollie Awards’ın uluslararası işler kategorisine, 2014 Yerel Seçim Kampanyası kapsamında CHP için hazırladığı “Ayakkabı Kutusu”, “Simit “ve “Hayat Bayram Olsa” filmleriyle katılan Öykü/ Dialogue International; Uluslararası En İyi Karşı Kampanya dalında “Simit” filmi ile Altın Pollie, “Ayakkabı Kutusu” filmiyle Gümüş Pollie, En İyi Televizyon Kullanımı dalında “Simit” adlı filmiyle Bronz Pollie, En İyi İnternet Kullanımı dalında “Ayakkabı Kutusu” isimli filmiyle Gümüş Pollie, “Hayat Bayram Olsa” isimli filmiyle Bronz Pollie, En İyi Şov dalında ise “Hayat Bayram Olsa” isimli filmiyle Bronz Pollie ödüllerinin sahibi olarak, uluslararası kategorisinin 2014’te en çok ödül kazanan ajansı oldu.

[youtube]https://youtu.be/r2lGmTuhK0c[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/M6nPa_RFueM[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/0_x_vZsmzMI[/youtube]

Öykü, 23 Ocak günü Amerika’nın Las Vegas kentinde, Campaigns&Elections dergisinin 2009’dan beri düzenlediği Reed Awards ödüllerinde de “Hayat Bayram Olsa” filmi ile kısa listeye girmiş olduğu En İyi Uluslararası İnternet Videosu dalında ikincilik ödülü kazanmıştı. Ajans, 2014 sonunda CHP ile yollarını ayırdı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.