Manifesto İletişim’e yeni iş ortağı

Manifesto İletişim Danışmanlığı ve Etkinlik Hizmetleri, Türkiye’de modern perakendeciliğin temelini...

11.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Manifesto İletişim Danışmanlığı ve Etkinlik Hizmetleri, Türkiye’de modern perakendeciliğin temelini oluşturan CarrefourSA’nın iletişim iş ortağı oldu.

Avrupa’da perakendecilik sektöründe lider olan Carrefour Grup ile Türkiye’nin en büyük holdingi Sabancı Holding’in ortak oldukları CarrefourSA, stratejik iletişim danışmanlığı şirketini Ekim ayı itibariyle Manifesto PR olarak belirledi.

Bir yıl gibi kısa bir sürede müşteri portföyüne eklediği önemli markalar ve holdingler ile dikkat çeken Manifesto PR Genel Müdürü Ozan Özkan, “Şirketimiz kurulalı bir yıl oldu ama bu sektörde 10 yıldan fazla deneyimimiz var. Çok iyi bir ekip ve bu ekibin dostluk ruhu başarıyı birlikte getiriyor. Bizim çalışma prensibimizde iş ortaklığından çok yol arkadaşlığı var. Bunu gören müşterilerimiz hem bizimle çalışmaktan keyif alıyorlar hem de bizim için referans oluyorlar. Perakende sektörünün lider markası CarrefourSA’nın da bu sebeplerle ailemize katılması gurur verici” diye belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.