Levent Hatay, Vestel’den ayrıldı

Vestel İcra Kurulu Üyesi Levent Hatay 4 Ekim itibariyle Vestel’deki görevinden ayrıldı...

10.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Vestel İcra Kurulu Üyesi Levent Hatay 4 Ekim itibariyle Vestel’deki görevinden ayrıldı. Hatay, ev dışı tüketim noktalarına gıda ve gıda dışı ürünlerin satış ve dağıtımını yapan G2M’de CEO olarak göreve başladı.

1999 yılında genel müdür olarak Vestel’de göreve başlayan Hatay, 2005 yılında Vestel Şirketler Grubu Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyeliği’ne atanmıştı. 2007 yılında görevinden ayrılarak Rixos Şirketler Grubu CEO’su olan Hatay, 8 aylık aranın ardından Vestel ailesine yeniden dön-müştü. Hatay, Vestel Şirketler Grubu’nda Vestel Pazarlama, Vestel CIS ve Ortadoğu Bölgesi Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olmuştu.

Levent Hatay’ın CEO’luğunu üstlendiğini G2M, 5 yıldızlı oteller, eğlence merkezleri, restoranlar, yemek firmaları ve kamu kurumlarının da aralarında bulunduğu 10 binden fazla müşterisine portföyünde bulunan 6 bin çeşit ürünün dağıtımını yapıyor.

Aralarında G2M’nin kendi markalarının da bulunduğu bu ürünler sostan hazır çorbaya, bakliyattan unlu mamullere, konserveden dondurulmuş gıdaya, şarküteriden içeceğe, sarf malzemesinden her türlü temizlik ürününe kadar geniş bir yelpazede yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.